. ربات آلفا به ماهشهر آمد

ربات آلفا به ماهشهر آمد

 

ربات هوشمند آلفا بانک ملی به یکی از جذابیت‌های اولین نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه در تامین نیازهای شرکت‌های پتروشیمی ماهشهر تبدیل شده و مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفته است. 
به گزارش ستاد خبری نمایشگاه، بانک ملی ایران حامی این رویداد در ماهشهر، نسخه به روزرسانی شده این ربات هوشمند را رونمایی کرد. 
این ربات، داده‌های مالی را به مخاطبان ارائه می‌دهد و آن‌ها را به مسیر درست دریافت خدمات هدایت می‌کند، با بازدیدکنندگان هم عکس سلفی یا خودنگاره می‌گیرد. 
آلفا علاوه بر این، قدرت یادگیری فراوانی دارد و به صورت مستمر به روزرسانی می‌شود. این ربات، تلفیق بسیار شگفت‌انگیزی از دانش بانکداری و تکنولوژی روز دنیاست که بانک ملی ایران آن را در نظام بانکی کشور پیاده‌سازی کرده و مورد توجه فعالان اقتصادی، اهالی فناوری اطلاعات و عموم مخاطبان قرار گرفته است. 
توسعه استفاده از این فناوری می‌تواند علاوه بر کاهش حجم مراجعات غیرضروری به شعب و کارکنان بانک، سرعت انتقال داده‌ها را افزایش داده و علاوه بر افزایش بهره وری، زمینه کاهش هدررفت انرژی و تمرکز بر مسائل کلیدی توسط بانک‌ها را مهیا کند. 
ربات آلفا، نتیجه حرکت یک بانک بر لبه تکنولوژی، پذیرش ریسک تکیه بر خلاقیت و نوآوری‌ها و استفاده از توان نیروهای جوان و نخبه کشور است.

12 خرداد 1400
ربات آلفا به ماهشهر آمد