. در راستای انجام مسئولیت اجتماعی صورت گرفت: حمایت هلدینگ خلیج فارس از ورزش محلات بندرماهشهر/ اهداء البسه ورزشی به تیم‌های ورزشی محلات بندرماهشهر از سوی کمیته مسئولیت اجتماعی هلدینگ

در راستای انجام مسئولیت اجتماعی صورت گرفت: حمایت هلدینگ خلیج فارس از ورزش محلات بندرماهشهر/ اهداء البسه ورزشی به تیم‌های ورزشی محلات بندرماهشهر از سوی کمیته مسئولیت اجتماعی هلدینگ

 

مراسم اهدا البسه ورزشی به تیم های فوتبال محلات بندرماهشهر در سالن بعثت شرکت عملیات غیرصنعتی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی، در این مراسم که اجرای آن را محمدحسین میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر برعهده داشت، نمایندگانی از ۵۳ تیم فوتبال محلات، مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی، فرمانده منطقه سوم ندسا، فرماندار، ائمعه جمعه، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و رئیس اداره ورزش و جوانان بندرماهشهر نیز حضور داشتند، پکیج کامل البسه ورزشی به تعداد فوتبالیست‌های تیم‌های محلات شهرستان به آن‌ها اهدا شد.
 مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی در ابتدای این مراسم با اشاره به ظرفیت بالای تیم‌های فوتبال محلات در بندرماهشهر اظهار کرد: شوق و شور جوانان و نوجوانان برای ورزش در این منطقه بسیار چشمگیر است و بسیاری از مراجعاتی که به ما و مجموعه صنعت پتروشیمی صورت می گیرد از سوی همین عزیزان ورزشکار در محلات و فوتبالیست است که توقع دارند امکانات انجام مسابقات ورزشی در محلات از جمله فوتبال در منطقه برای آن‌ها فراهم باشد که درخواست به حقی هم است.
محسن آتش زمزم با تشکر از توجه مدیریت شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به موضوعات ورزشی، گفت: هلدینگ خلیج فارس در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود مبلغ 300 میلیارد ریال را علاوه بر اعتبارات شورای راهبردی، جهت اجرای طرح‌های خرسندساز در منطقه اختصاص داده است که یکی از طرح‌ها مربوط به ورزش است و تهیه و اهدا این البسه ورزشی نیز در همین راستا صورت می‌گیرد.
مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پتروشیمی همچنین به اهمیت تسریع در اجرای پروژه‌های مصوب در شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی در حوزه ورزش اشاره کرد و گفت:اعتبارات تمام پروژه‌های ورزشی مصوب در شورای راهبردی که کلنگ آن در سال‌های اخیر به زمین زده شده است، از سوی شرکت‌های پتروشیمی منطقه تامین شده و نیازمند این است که عملیات اجرایی آن از سوی اداره کل ورزش و جوانان با سرعت و قوت بیشتری آغاز شود.
در ادامه آیین اهدا البسه ورزشی به تیم های فوتبال محلات بندرماهشهر از تعدادی از پیشکسوتان فوتبال شهرستان که سابقه طولانی درعرصه‌های استانی و ملی داشتند تقدیر شد و سرپرستان تیم‌های مختلف نیز به تعداد بازیکنان خود البسه ورزشی را دریافت کردند.
گفتنی است، در این مراسم بالغ بر ۱۲۰۰ البسه ورزشی از محل اعتبار سی میلیارد ریالی طرح ورزشی خرسندساز هلدینگ خلیج فارس، به این ورزشکاران اهدا شد.

7 آبان 1399
در راستای انجام مسئولیت اجتماعی صورت گرفت: حمایت هلدینگ خلیج فارس از ورزش محلات بندرماهشهر/ اهداء البسه ورزشی به تیم‌های ورزشی محلات بندرماهشهر از سوی کمیته مسئولیت اجتماعی هلدینگ