رسانه باید صدای عدالت و انصاف باشد.

 

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، با اشاره به اینکه رسانه ها باید صدای عدالت و حق باشند، بر تعامل تمام وقت مدیران روابط عمومی شرکت ها با رسانه ها تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، جواد گلی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل، در نشست صمیمی با اصحاب رسانه شهرستان بندر ماهشهر، خواستار درک متقابل رسانه ها از برخی محدودیتهای تولید و صادرات در این شرکت ها شد.

وی گفت: در مسئولیت اجتماعی هدف ما توسعه پایدار منطقه به مفهوم فرا صنعتی آن است و این توسعه شامل تمام ابعاد از جمله رشد رسانه ها و آموزش، کمک به سیل زدگان ، توسعه فضاهای شهری و .. می‌شود.

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، با بیان کاهش محسوس جریمه‌های زیست محیطی و به صفر رسیدن آن در برخی از شرکت های تابعه هلدینگ اضافه کرد: در راستای سیاست‌های حمایت از تولید داخلی نیز ، به مدیر تولید شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس ماموریت داده شده است در سطح وسیع تری از تولیدکنندگان داخلی حمایت کرده و به شرکت‌ها ابلاغ شده است مادامی که کالایی دارای مشابه داخلی با همان کیفیت مورد نظر است ، تهیه آن از شرکت های خارجی ممنوع شود. حتی در برخی کالاهای مصرفی ، کالاهایی که مشابه داخلی ندارد حذف شده است.

گلی با تاکید بر اینکه آمادگی مشارکت در پروژه‌های مختلف و همکاری با تولیدکنندگان و سرمایه گذاران محلی را داریم، تصریح کرد: به کارگیری نیروهای متخصص غیر بومی مادامی که در منطقه همجوار این متخصصین سکونت دارند،ممنوع است، و مطابق با بخشنامه ابلاغی از سوی مدیر عامل محترم هلدینگ اولویت بر استفاده از کالا و خدمات بومی مناطق به منظور توسعه کسب و کارهای محلی می باشد .

وی در ادامه با تاکید بر نقش موثر رسانه‌ها و با اشاره به اینکه رسانه ها باید صدای عدالت و حق باشند، بر تعامل تمام وقت مدیران روابط عمومی شرکت ها با رسانه ها تاکید کرد.

تماس با ما

برای ارتباط با ما، پیام خود را به ما ایمیل کنید

خوانا نیست؟ تغییر متن captcha txt