آئین کلنگ زنی چهار مدرسه در شهرستان بندرماهشهر

به گزارش روابط عمومی شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی آئین کلنگ زنی ساخت ۲ هنرستان فنی حرفه ای در شهرک طالقانی، هنرستان فنی و حرفه ای شهر چمران و دبستان ۱۲ کلاسه ناحیه صنعتی بندرماهشهر با حضور استاندار خوزستان، مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی، فرماندار، امام جمعه شهرک طالقانی و سایر مسئولین شهری برگزار شد.

سه مکان آموزشی در شهرک طالقانی، شهر چمران و بندرماهشهر از محل اعتبارات شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه و با مشارکت اداره کل نوسازی مدارس و یکی از هنرستان های شهرک طالقانی با هزینه پتروشیمی مارون ساخته خواهد شد.

دکتر شریعتی استاندار خوزستان ضمن تقدیر از ورود شرکت های پتروشیمی در توسعه فضاهای آموزشی گفت: صنعت پتروشیمی با صرف هزینه در  این زمینه گام بزرگی در جهت توسعه شهرستان در ابعاد مختلف برمی دارد و امیدواریم این اتفاقات مثبت همچنان ادامه داشته باشد

مهندس غلامی مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی در تشریح جزئیات این آئین کلنگ زنی اظهار داشت: شرکت های پتروشیمی منطقه در راستای ایفای نقش مسئولیت های اجتماعی خود در موضوعات مختلف برای توسعه شهرستان ورود کرده اند و بسیاری از طرح ها و پروژه های منطقه از محل اعتبارات این شرکت ها انجام شده و یا در حال انجام است.

وی افزود: این سه مدرسه نیز که کلنگ آن امروز به زمین زده شد از محل همین اعتبارات و با مشارکت اداره کل نوسازی مدارس ساخته می شوند و امیدواریم هرچه سریعتر روند ساخت آن آغاز شود و کمکی به توسعه فضاهای آموزشی منطقه صورت بگیرد.

گفتنی است شرکت عملیات غیرصنعتی به مناسبت چهل سالگی انقلاب افتتاح چندین طرح و پروژه دیگر را از محل اعتبارات شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه در دستور کار خود قرار داده است که طی روزهای آتی مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

تماس با ما

برای ارتباط با ما، پیام خود را به ما ایمیل کنید

خوانا نیست؟ تغییر متن captcha txt